Благодійний внесок

Благодійність

Головна / Партнерство / Благодійність

Завдяки ГО «Федерація любителів спорту» Ви маєте можливість приєднатися до благодійності, і зробити свій вагомий внесок у розвиток здорової нації! Всі отримані внески будуть направлені на розвиток певного виду спорту.

У 2016 році ми підтримували Благодійний Фонд «Спорт заради Миру» та їх національну програму дитячих спортивно-розважальних міжшкільних естафетних змагань «Kids athletics games».

У рамках міжнародного проекту «Забіг у вишиванках» у 2017 році в Києві благодійна дистанція в 1 км допомогла зібрати 43 500 грн. на лікування бійця АТО Віталія Бельдяєва. Усі гроші будуть направлені на операцію з очного протезування Віталію, та подальшу його реабілітацію. Детальніше на сайті.

На жіночому заході Run Like a Girl 2017 дівчата бігли заради маленьких діток. 10% від усіх проданих стартових пакетів учасниць були направлені на закупівлю шприцевих насосів для недоношених діток, що потребують окремої медичної уваги. Також, в рамках даного заходу на аукціоні по продажу книжок ми зібрали додаткові кошти для «Нетерплячок». Усього зібрано 11 521 грн. Детальніше на сайті.

Слідкуйте за нашими новинами, та долучайтеся до ГО «Федерація любителів спорту»!

Будьмо разом на одній спортивній хвилі!

Зробіть благодійний внесок електронним платежем, натиснувши кнопку нижче: