Благодійний внесок

Житомирянин Демчук виборов «бронзу» на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO!

Головна / Новини / Житомирянин Демчук виборов «бронзу» на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO!

Цими вихідними у Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

В турнірі взяли участь понад 1600 найкращих кікбоксерів планети – членів збірних команд з 60 країн світу.

Україну на цих змаганнях представляла команда у складі 35 бійців, серед яких був житомирянин Володимир Демчук, який у напруженому протистоянні виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 69 кг у розділі кік-лайт, здолавши на шляху до медалі кікбоксерів з Угорщини та Польщі, а у півфіналі тільки роздільним рішенням суддів поступився представнику Словенії.

Загалом на цих змаганнях збірна України виборола 19 медалей: 4 золоті, 3 срібні, 12 бронзових та у підсумку посіла 10 командне місце.