Благодійний внесок

Житомирська велогонщиця фінішувала 33-ю на чемпіонаті світу в Бергені!

Головна / Новини / Житомирська велогонщиця фінішувала 33-ю на чемпіонаті світу в Бергені!

Українська велогонщиця, яка представляє місто Житомир, Ольга Шекель показала 33-й результат в гонці з роздільним стартом на чемпіонаті світу з велоспорту, який проходить в ці дні в норвезькому Бергені.

В рамках третього дня світової першості змагалися представниці категорії «еліта» в роздільній гонці на дистанції довжиною в 21 км з непростим підйомом Біркелундсбаккен на екваторі траси.

На жаль Шекель, яка на серпневому чемпіонаті Європи в цьому виді програми потрапила в десятку найсильніших, в Бергені свій успіх повторити не змогла: з відставанням в три з половиною хвилини від переможниці Ольга закінчила індивідуальну гонку на 33-й позиції серед 54-х учасниць.

Переможницею ж стала голландка Аннемік Ван Флойтен, яка подолала дистанцію за 28 хвилин 50 секунд. Другою фінішувала співвітчизниця Флойтен – Анна Ван дер Брегга, яка довгий час утримувала лідируючу позицію, однак в підсумку поступилася Аннемік. Третій результат показала австралійка Кетрін Герфут, яка програла голландці 6 секунд.