Благодійний внесок

Завершився перший раунд Roland Garros у Франції!

Головна / Новини / Завершився перший раунд Roland Garros у Франції!

Перше коло Roland Garros завершилося для українського секстету учасників хоч і з втратами, але мінімальними. Ми втратили двох представників, при тому, що одного ми б втратили точно через те, що українців зіштовхнув лобами жереб (Цуренко грала проти Козлової).

І тільки Катерина Бондаренко піднесла неприємний сюрприз, програвши кваліфайєру Петрі Мартич, якій раніше не програвала.

Більш того, з усіх п’яти «українських» матчів прохід Каті до другого раунду особисто у нас викликав найменше сумнівів. Втім, втрати трапляються в тенісі дуже часто, тому нам залишається побажати Бондаренко-молодшій тримати ніс вище, адже її характер не раз був прикладом для українських гравців.

Тепер нам залишається чекати завершення Roland Garros, ми віримо що українці гідно завершать змагання!

Перший раунд Roland Garros все ж не пройшов без курйозів! Французького тенісиста Максима Аму позбавили акредитації на Roland Garros через хамську поведінку з журналісткою Eurosport під час прямого ефіру. Даючи інтерв’ю після матчу, він почав хапати за шию і цілувати журналістку Малі Тома, яка намагалася кожен раз ухилитися від тенісиста.