Благодійний внесок

Запрошуємо на Кишинівський Марафон 2017!

Головна / Новини / Запрошуємо на Кишинівський Марафон 2017!

Команда організаторів запрошує всіх спортсменів як любителів, так і професіоналів з сусідніх країн і далекого зарубіжжя взяти участь в майбутніх забігах Кишинівського Марафону, який відбудеться 1 жовтня в столиці Республіки Молдова. Міжнародний Кишинівський Марафон, організований громадською спортивною організацією Sporter, пройде вже втретє.

Республіка Молдова це невелика країна, яка розташована на південному сході Європи. Молдова – це безліч гарних традицій і колоритних звичаїв. У Молдові знаходиться найбільша в Європі винна колекція і найбільший підземний комплекс винних галерей. Молдова – це унікальна атмосфера і казкові природні ландшафти. Жителі Молдови, завдяки всім цим факторам, відрізняються привітністю і гостинністю.

У першому випуску Міжнародного Кишинівського марафону, який проходив у 2015 році, взяли участь 10 000 чоловік, а другий, який проводився 17 квітня 2016 року, зібрав понад 15 000 любителів спорту з 50 країн світу. Учасники пробігли одну з дистанцій, яку запропонували організатори: 42 км, 21 км, 10 км або 3 км центральними вулицями Кишинева. Організатори зазначають, що кількість учасників, присутніх на Кишинівському марафоні, перевищило всі очікування.

Цього року крім стандартних дистанцій 42 км, 21 км, 10 км і 1,5 км, організатори запропонували новий маршрут – 5 км. Крім того, всі бажаючі можуть взяти участь в безкоштовному забігу Fun Run (1,5 км). З картою третього Кишинівського марафону можна ознайомитися за посиланням: МАРШРУТ.

Беріть участь разом з друзями, колегами та родиною в найбільш очікуваній спортивній події року, і ми запропонуємо групову знижку на участь в Кишинівському марафоні:

1-10 чоловік: -10% від вартості участі в день оплати;

11 осіб і більше: -20% від вартості участі в день оплати.

Напишіть нам, щоб дізнатися всі подробиці системи знижок: info@marathon.md.

Міжнародна некомерційна спортивна асоціація AIMS (Association of International Marathons and Distance Races), яка об’єднує понад 400 марафонів і гонок, опублікувала календар легкоатлетичних змагань на 2017 рік, в який було включено Міжнародний Кишинівський марафон. У 2016 році столицю відвідали представники AIMS, які провели заміри трас і переконалися у відповідності марафону всім стандартам.

Щоб взяти участь в Міжнародному Кишинівському марафоні 2017, необхідно зареєструватися за посиланням.

Призовий фонд Кишинівського марафону становить 100 000 леїв. Детальніше про призові суми в марафоні і напівмарафоні можна дізнатися за посиланням.

Громадська спортивна організація Sporter займається просуванням аматорського та професійного спорту, а також активного способу життя в Республіці Молдова. Sporter є організатором найбільших в республіці спортивних заходів, серед яких Bălţi Half Marathon 2017, змагання з плавання на відкритій воді Ghidighici Sea Mile, міська велогонка Chisinau Criterium, унікальний забіг по винних підвалах Cricova Wine Run, чемпіонат Молдови з фрідайвінгу Moldova Freediving, а також ультрамарафонська естафета, маршрут якої пролягає через всю Молдову, – Rubicon.

Відзначимо, що 3 вересня 2017 року в Молдові пройде перший трейловий забіг по виноградних полях Chateau Purcari, в 120 км від столиці Молдови. Участь в забігу Purcari Wine Run можуть прийняти 300 осіб. Реєстрація проходить на сайті winerun.md.