Благодійний внесок

Вперше за 40 років нью-йоркський марафон виграла американка!

Головна / Новини / Вперше за 40 років нью-йоркський марафон виграла американка!

Шалан Фленаган стала першою американською жінкою, яка виграла в Нью-Йоркському марафоні з моменту перемоги Мікі Горман у 1977 році. 36-річна американка пробігла дистанцію за 2 години 26 хвилин і 53 секунди. Друге місце зайняла 35-річна кенійка Мері Кейтані, яка впоралася із завданням на хвилину пізніше і пробігла марафон за 2 години 27 хвилин 54 секунди. Фленаган досягла фінішу зі сльозами на очах, киваючи всім глядачам і викрикуючи радісні слова. Після закінчення забігу Кейтані, яка три рази поспіль перемагала в цьому змаганні, обняла свою головну конкурентку.

Серед чоловіків першість здобув 24-річний Джеффрі Камворор з Кенії, дворазовий чемпіон світу в напівмарафоні, з результатом в 2 години 10 хвилин і 53 секунди. На другому місці опинився ще один кенієць – Вілсон Кіпсанг (2:10:56), а Леліса Десіса з Ефіопії посів третє місце (2:11:32).

Всього в марафоні взяли участь понад 50 тисяч – організатори поки не підрахували точну кількість. У 2016 році в гонці було максимальне число учасників, які досягли фінішу, а саме – 51 394 особи. Тоді New York City Marathon став рекордсменом серед найбільших марафонів в світі.