Благодійний внесок

Українці завоювали шість нагород на етапі Кубка світу в Чилі!

Головна / Новини / Українці завоювали шість нагород на етапі Кубка світу в Чилі!

На четвертому етапі Кубка світу з велотреку в Сантьяго українці завоювали шість нагород. У перший день Любов Басова взяла золото в особистому спринті, в фіналі здолавши росіянку Дар’ю Шмельову. У другий день змагань наші співвітчизники ще п’ять разів піднімалися на подіум.

Дві бронзові нагороди дісталися українцям в омніумі. Роман Гладиш посів третє місце в чоловічих змаганнях, а Тетяна Клімченко показала аналогічний результат серед жінок. Гладиш набрав 128 очок, причому в гонці на вибування він набрав максимальні 40 балів. У Клімченко в активі 118 пунктів, причому в скретчі вона стала кращою, а в темповій гонці – другою.

Двічі на подіум піднімався Андрій Винокуров. В особистому спринті він посів третє місце, в бронзовому фіналі здолавши японця Кавабату Томоюки. У кейріні фінішував на другому місці, поступившись лише іншому велосипедисту з Японії Юті Вакімото.

Ще одну нагороду завоювала Любов Басова. До золота спринту вона додала бронзову нагороду в кейріні. У фінальному заїзді українка поступилася тільки американці Мадалін Годбі і новозеландці Наташі Хансен.