Благодійний внесок

Тренування з музикою

Головна / Новини / Тренування з музикою

На думку експертів, при різних типах фізичної активності доцільність музики різна.

Під час бігу або їзди на велосипеді вона доречна і навіть необхідна, а при інтенсивних силових вправах може нашкодити.

Персональний тренер з Twenty Two Training Далтон Вонг стверджує, що, слухаючи музику, дуже складно не відволікатися на її ритм. Роблячи деякі вправи з глибоким спокійним диханням швидку мелодію в навушниках краще вимкнути або замінити на повільну, розслаблюючу.

При бігу ритмічні треки цілком доречні. «Я знаю людей, які за допомогою музики били свої особисті рекорди», – говорить інструктор тренажерного залу 1Rebel Еліс Рікард.

Доктор психології з Університету Брунеля Костас Карагеоргіс прийшов до висновку, що музика під час фітнесу надихає на великі зусилля і підвищує продуктивність тренувань. Також приємні треки допомагають швидше відновитися після навантажень, як фізично, так і розумово.

Повністю виключити музику важливо при інтенсивних навантаженнях, під час яких посилюється приплив крові до оболонки внутрішнього вуха. Додатковий тиск на вухо у вигляді гучної музики може погіршити слух.

Для тренувань слід вибирати музику, яка буде покращувати настрій і мотивувати на відмінний результат, а після вечірнього фітнесу, перш ніж заснути, експерти рекомендують послухати легкий заспокійливий трек.