Благодійний внесок

Sporter запрошує взяти участь в Cricova Wine Run 2018

Головна / Новини / Sporter запрошує взяти участь в Cricova Wine Run 2018

Cricova Wine Run – єдиний забіг в Європі на глибині 100 метрів, 10-кілометровий маршрут якого пролягає по винних підвалах Крікова, Молдова.

Винні підвали Крікова (Cricova) є однією з визначних пам’яток Молдови, котрі приваблюють як місцевих жителів, так і іноземних туристів. Це справжнє підземне місто, з вулицями і вуличками, загальною протяжністю близько 120 км.

Перший пробний забіг винним підвалом відбувся 25 січня 2015 року, де зібралося понад 50 осіб, які пробігли під землею 7 км. Вже 31 січня 2016 року було проведено перший офіційний забіг Cricova Wine Run, протяжністю 10 км. Участь в ньому взяли 200 чоловік з 10 країн світу.

Другий забіг був організований 29 січня 2017 року. Дистанцію в 10 км пробігли 300 осіб з 18 країн світу. Всі фінішери були нагороджені пам’ятними медалями, а переможці забігу особливими подарунками. Традиційно після забігу, учасники зігрілися глінтвейном, а також спробували страви національної кухні. А для тих, хто придбав пакет Standart + Tasting була організована екскурсія по комбінату Крікова, дегустація вин і обід.

Третій Cricova Wine Run відбудеться 28 січня 2018 року. Старт о 10:00.

В майбутньому Cricova Wine Run зможуть взяти участь 300 осіб, як любителі, так і професіонали, що заздалегідь зареєструвалися і оплатили участь на сайті www.winerun.md.

Кожен учасник отримає стартовий пакет, в який входить:

– Рюкзак

– Футболка з символікою Cricova Wine Run 2018

– Стартовий номер з вбудованим електронним чіпом

– Інформаційний бюлетень

– Респіраторна маска

– Пам’ятна пляшка молдавського вина від заводу Cricova

Всі фінішери отримають пам’ятну медаль.

До участі в забігу допускаються всі бажаючі при наявності ліхтарика, спортивної форми. Спортивне медичне страхування (рекомендується для іноземних громадян). Учасники змагань повинні ознайомитися з офіційним Регламентом.

Організатор: Sporter.md.