Благодійний внесок

Київський марафон під дощем

Головна / Новини / Київський марафон під дощем

У неділю, 9 жовтня, відбулася головна подія осіннього бігового сезону – 7-й Київський міжнародний марафон.

Незважаючи на проливний дощ і холодний осінній вітер на старт вийшли понад 6 тисяч учасників з 49 країн світу.

Старт марафону дав Віталій Кличко. Також мер Києва прийняв участь у благодійному забігу «Здійсни мрію» на дистанції 2 км. Марафонську дистанцію – 42 км 195 м – серед чоловіків виграв львів’янин Олег Лещишин. У Олега ампутована ліва рука нижче ліктя, і він поставив собі за мету взяти участь у Параолімпійських Іграх. На вчорашньому забігу він планував подолати дистанцію менш ніж за 2 години 30 хвилин, проте осіння погода не дала реалізувати задумане. Переможний результат Лещишина – 2:31:10. За ним фінішував Артем Піддубний з показником 2:31:19. Замкнув трійку переможців Євген Глива з результатом 2:33:18.

Перемогу в жіночому марафоні здобула Юлія Байрамова з результатом 3:01:11. Юлія виступає за спортивний клуб «Інваспорт» та є членом дефлімпійської збірної (обмежені слухові можливості). 30-річна бігунка є призером чемпіонату світу-2016 в бігу на 5 і 10 км серед глухих. Друге і третє місце посіли Олена Федорова і Ольга Донченко відповідно.

Сергій Марчук, діючий чемпіон України в марафонському бігу, виграв напівмарафонскую дистанцію з результатом 1:14:31.

Жіночу «половинку» взяла Ольга Дегтяренко, показавши час 1:32:18. Зараз Ольга служить в патрульній поліції Дніпра, а раніше була професійною бігункою.

Особливістю 7-го Київського міжнародного марафону стала справжня осіння негода. Правда більшість спортсменів вона не налякала, а, навпаки, надала стимул випробувати себе в більш екстремальних умовах.