Благодійний внесок

Invictus games 2017: збірна України везе з Канади 14 нагород!

Головна / Новини / Invictus games 2017: збірна України везе з Канади 14 нагород!

З 12 дисциплін на турнірі українська команда виступала в семи, і майже в кожній взяла нагороди! У перший же день змагань 21 вересня бронзову медаль завоював для нас в штовханні ядра Сергій Торчинський. А на наступний день відзначилося відразу кілька наших ветеранів. Перше «золото» взяв для нас Олег Зимніков на дистанції 1500 метрів. Крім того, пізніше «золото» з пауерліфтингу завоював Василь Пашкевич, а Олександр Ткаченко отримав «бронзу» в бігу на 400 м.

27 вересня наша збірна здобула ще три медалі: у Олександра Писаренка «золото» у веслуванні на тренажерах, його колеги Вадим Свириденко та Павло Мамонтов в цій же дисципліні завоювали «бронзу». 29 вересня, в п’ятницю, команда показала себе у стрільбі з лука: серед любителів отримав «золото» наш боєць Роман Панченко, а «срібло» серед професіоналів – Дмитро Сидорук.

А ось найбільше золотих нагород в скарбничку нашої збірної додав Павло Будаєвський в останній день турніру. Змагаючись у плаванні, він взяв участь в чотирьох запливах і в кожному з них переміг! Ветеран швидше за всіх проплив 50 і 100 метрів вільним стилем, а також по 50 м на спині і брасом.

Честь України в Канаді відстоювали 15 осіб основного складу і 11 резерву. «Наша команда була однією з найменших», – зізналися хлопці в Facebook. Незважаючи на це, «нескорені» українці зуміли взяти вісім золотих, чотири срібні і дві бронзові медалі.

Пишаємося! Слава Україні!