Благодійний внесок

Дисципліна і послідовність

Головна / Новини / Дисципліна і послідовність

Дисципліна і послідовність – це два ключі до здоров’я та фітнесу. Ви можете досягти будь-яких цілей без них, але коли ви йдете до високих цілей або виконуєте великі зміни для здорового способу життя, ви не можете далеко просуватися без дисципліни та послідовності.

Дисципліна і послідовність йдуть рука об руку. Без дисципліни важко бути послідовним у своїх діях. Без послідовності пориви дисципліни з часом будуть ставати слабкими.

Послідовність природно виходить з часом з дисципліни і буде стимулюватися дисципліною. Щоб продовжити цю традицію, вам доведеться погоджуватися виконати всі команди, як ви розпишете у вашому навчальному плані, який допоможе вам регулярно працювати кожен тиждень.

Практикуючи дисципліну, щоб слідувати вашому плану, ви також практикуєте послідовність, тому що регулярно працюєте. По мірі того, як ви стаєте більш послідовними, ваші тренування по марафону стануть більш приємними. Ймовірно, ви виявите, що насправді хочете робити щоденно свої спроби йти до мети і будете почувати себе погано, якщо пропустите їх, що ще більше посилить послідовність.