Благодійний внесок

17 вересня в Києві відбудеться наймасовіший жіночий забіг #RUNLIKEAGIRL

Головна / Новини / 17 вересня в Києві відбудеться наймасовіший жіночий забіг #RUNLIKEAGIRL

17 вересня на Контрактовій площі відбудеться найбільший жіночий старт цього року – забіг #RUNLIKEAGIRL. Організатор заходу ГО «Федерація любителів спорту» запрошує приєднатися до жіночого бігового свята всіх бажаючих дівчат, їх подруг, мам, бабусь і доньок, щоб яскраво і активно провести цей день разом.

#RUNLIKEAGIRL – це перший жіночий забіг, який проходить в Україні втретє. 2 роки поспіль забіг проходив у м. Одеса, а цього року до 1000 предствниць прекрасної статі зберуться у серці столиці, щоб насолодитися святковою спортивною атмосферою і випробувати свої сили на різноманітних дистанціях. Наймолодші учасниці від 2 до 15 років бігтимуть 100 і 500 м, а старші спортсменки змагатимуться на дистанціях в 3 і 6 км. Розминку проведе відомий фітнес-тренер України Ігор Обуховський. Молоді мами з дітками до 3 років можуть взяти участь в найвеселішому старті Fun Run – забіг 100 м з колясками. На фінішерок на всіх дистанціях очікують нагороди, а також розіграші подарунків серед учасниць від партнерів забігу.

«Ми працюємо над #RUNLIKEAGIRL, маючи на меті створити не просто забіг, а справжнє жіноче бігове свято. Погодьтеся, сучасний темп мегаполісів практично не залишає шансів на дотримання здорового способу життя. Саме тому, готуючи захід, ми маємо на меті створити для жінок можливості і стимул бути більш здоровими, активними і спортивними. Приєднуйся і спробуй свої сили разом з нами!», – коментує Наталія Галацан, президент громадської організації «Федерація любителів спорту».

Дізнатися детальну інформацію про забігу #RUNLIKEAGIRL і зареєструватися можна на сайті runlikeagirl.com.ua. Учасницею може стати кожна дівчина.